از متخصصان محصول بیاموزید!

مدیرعامل کوچک گروهی از متخصصان محصول است که با هدف مشاوره در زمینه راهبری و توسعه محصولات از تابستان ۹۷ کار خود را آغاز کرد.

این گروه به واسطه بیش از پنج سال تجربه موسسان و مشاوران مرکز بهترین راهنما برای حل مشکلات کسب و کارهای کوچک و متوسط در محصول و تجارت است.

مشاوران مدیرعامل کوچک با باور به اینکه برای حل مشکلات یک کسب و کار به نگاهی همه جانبه و کلان نیاز است سعی دارند با بکارگیری تجربه‌های خود راه‌حلی برای پیشرفت محصولات کسب و کارها پیدا کنند.
فرایند ارایه خدمات ما به شرح زیر می باشد:

  1. تحلیل وضعیت فعلی محصولات شما
  2. بررسی بازار شما
  3. طراحی/بهبود محصول
  4. همراهی در پیاده سازی محصول

تیم ما:

امین ساجدی

چندسال گذشته زندگی خود را صرف تولید محصولات برپایه تکنولوژی کرده و از این موضوع بسیار خوشحال است. در حال حاضر بعنوان مالک محصول در دیجی پی مشغول به فعالیت است و در کنار کار خود به استارتاپ ها و شرکت های حوزه تکنولوژی در زمنیه مدیریت محصول مشاوره می‌‌دهد.

امیر حسین حسینی پژوه

پس از شکست استارتاپش به دنبال این بود که چه چیزی روحیه سازنده و بنیان‌گزار وی را سرحال می‌کند. مدیر محصولی تنها جایگاهی بود که به کارهایی که در استارتاپ می‌بریم و قبل از آن انجام داده بود نزدیک بود. حرکت در شرایط عدم قطعیت، مالک محصول بودن و فکر کردن به اینکه محصول چطور بهتر می‌شود و اصلا مشتری دنبال چه چیزی است همان مواردی بود که دنبالش بود. حالا در تخفیفان سعی می‌کند بخشی از این سمت پیچیده و ترکیبی را انجام دهد.