درباره ما

مدیرعامل کوچک گروهی از متخصصان محصول است که با هدف مشاوره در زمینه راهبری و توسعه محصولات از تابستان ۹۷ کار خود را آغاز کرد.

این گروه به واسطه بیش از پنج سال تجربه موسسان و مشاوران مرکز بهترین راهنما برای حل مشکلات کسب و کارهای کوچک و متوسط در محصول و تجارت است.

مشاوران مدیرعامل کوچک با باور به اینکه برای حل مشکلات یک کسب و کار به نگاهی همه جانبه و کلان نیاز است سعی دارند با بکارگیری تجربه‌های خود راه‌حلی برای پیشرفت محصولات کسب و کارها پیدا کنند.
فرایند ارایه خدمات ما به شرح زیر می باشد:

  1. تحلیل وضعیت فعلی محصولات شما
  2. بررسی بازار شما
  3. طراحی/بهبود محصول
  4. همراهی در پیاده سازی محصول

بنیان‌گذاران

سید امین ساجدی

چندسال گذشته را صرف تولید محصولات بر پایه تکنولوژی کردم. بعنوان مالک محصول دیجی پی فعالیت کردم و حالا تمام زمانم را در استارتاپ لامینور برای ساخت بهترین محصول موسیقیایی ایرانی می‌گذارم. 

 امیر حسین حسینی پژوه

بعد از سه سال خبرنگاری آی‌تی وارد زمین بازی شدم و در اولین تجربه با می‌بریم زمین خوردم. نوبار یک شروع مجدد به سبکی دیگر بود و حالا آماده جذب دومین سرمایه است. در تخفیفان و علی بابا روی محصولاتی با میلیون‌ها کاربر روزانه دست و پنجه نرم کردم و چالش‌های مدیریت محصول در سازمان‌هایی تا پانصد نفر کارمند را از نزدیک دیدم.

سرپرست محتوا

مهدی عرب اسدی

از سال ۹۳ وارد حوزه‌ی کسب و کارهای آنلاین شدم. همزمان با تجربه مدیریت محتوا به عنوان مشاور بازاریابی محتوایی با چند برند مطرح همکاری کردم. فکر می‌کنم تجربه‌هایی که در حوزه‌های محتوا، بازاریابی، تجربه‌ی کاربری و مدیریت پروژه داشتم من را برای مدیریت محصول آماده کرد. برای همین از سال ۹۷ رسما به عنوان مدیر محصول مشغول به کار شدم.