درباره ما

از متخصصان محصول بیاموزید!

مدیرعامل کوچک گروهی از متخصصان محصول است که با هدف مشاوره در زمینه راهبری و توسعه محصولات از تابستان ۹۷ کار خود را آغاز کرد.

این گروه به واسطه بیش از پنج سال تجربه موسسان و مشاوران مرکز بهترین راهنما برای حل مشکلات کسب و کارهای کوچک و متوسط در محصول و تجارت است.

مشاوران مدیرعامل کوچک با باور به اینکه برای حل مشکلات یک کسب و کار به نگاهی همه جانبه و کلان نیاز است سعی دارند با بکارگیری تجربه‌های خود راه‌حلی برای پیشرفت محصولات کسب و کارها پیدا کنند.
فرایند ارایه خدمات ما به شرح زیر می باشد:

  1. تحلیل وضعیت فعلی محصولات شما
  2. بررسی بازار شما
  3. طراحی/بهبود محصول
  4. همراهی در پیاده سازی محصول

امیر حسین حسینی پژوه

دوست دارم چیزهایی بسازم که مشتریانی عاشق دارد و این غایت یک مدیر محصول است. بعد از سه سال خبرنگاری آی‌تی وارد زمین بازی شدم و در اولین تجربه با می‌بریم زمین خوردم. نوبار یک شروع مجدد به سبکی دیگر بود و حالا آماده جذب دومین سرمایه است. در تخفیفان و علی بابا روی محصولاتی با میلیون‌ها کاربر روزانه دست و پنجه نرم کردم و چالش‌های مدیریت محصول در سازمان‌هایی با صد تا پانصد نفر کارمند را از نزدیک دیدم.

امین ساجدی

چندسال گذشته زندگی خود را صرف تولید محصولات برپایه تکنولوژی کرده و از این موضوع بسیار خوشحال است. در حال حاضر بعنوان مالک محصول در دیجی پی مشغول به فعالیت است و در کنار کار خود به استارتاپ ها و شرکت های حوزه تکنولوژی در زمنیه مدیریت محصول مشاوره می‌‌دهد.

مهدی اسدی

از سال ۹۳ وارد حوزه‌ی کسب و کارهای آنلاین شدم. کار خودم را با شبکه‌های اجتماعی و وبلاگ‌نویسی شروع کردم. استارتاپ‌ها و محصولات مبتنی بر تکنولوژی چیزهای زیادی برای آموختن داشت و با روحیه‌ی من که همیشه به دنبال خلاقیت هستم بسیار سازگار بود. همزمان با تجربه مدیریت محتوا در شرکت‌های بزرگ به عنوان مشاور بازاریابی محتوایی با چند برند مطرح همکاری کردم. فکر می‌کنم تجربه‌هایی که در حوزه‌های محتوا، بازاریابی، تجربه‌ی کاربری و مدیریت پروژه داشتم من را برای مدیریت محصول آماده کرد. برای همین از سال ۹۷ رسما به عنوان مدیر محصول مشغول به کار شدم. خلاقیت در شیوه‌های ارائه محصول، تیم‌سازی، تحقیق در تجربه کاربری و هرچیزی که منجر به بهبود و پیشرفت یک محصول شود، چیزهایی هستند که ذهنم، مطالعاتم و فعالیت‌های روزانه‌ام را منسجم، هم‌سو و هدفمند کرده‌اند.