کتاب موانع انسانی: راهنمای جذب و نگهداشت نیروی انسانی و ایجاد فرهنگ سازمانی برای کسب و کارهای نوپای ایرانی 

اگر تا به حال تجربه‌ای در حوزه منابع انسانی نداشتید و به تازگی استارتاپ خود را راه اندازی کرده‌اید کتاب موانع انسانی مثل یک دستور العمل به شما کمک می‌کند مشکل خودتان را حل کنید.

کتاب موانع انسانی به شما یاد می‌دهد که اگر هیچ چیز از منابع انسانی نمی‌دانید، باید در عمل چه کار کنید. اگر صاحب استارتاپ یا شرکت تازه تاسیسی هستید، نگران مدیریت منابع انسانی نباشید. کافی است کتاب را باز کنید و قدم به قدم توصیه‌هایش را انجام دهید.
با سرمایه کم‌تان به حرفه‌ای‌ترین روش نیروهای انسانی را جمع کنید و پرورش دهید.
این کتاب سریع‌ترین و کم هزینه ترین راهکارها را در اختیار شما می‌گذارد تا بدون تجربه‌ای در حوزه مدیریت منابع انسانی بتوانید برای کسب و کار نوپای خود فرهنگی متناسب را پایه‌ریزی کنید و حرفه‌ای ترین جذب‌ها و نگهداشت‌ها را داشته باشید.
انسان وقتی تبدیل به انسان امروزی شد که یاد گرفت گروهی و تیمی کار کند. کار گروهی و هماهنگ اعضا با یک‌دیگر، لازمه‌ی پیشرفت هر تمدنی است. امپراتوری‌های بزرگ و قدرتمند را سربازهای خوب و وفادار خلق می‌کنند و زیباترین سمفونی‌ها را نوازنده‌های کاملا هماهنگ می‌نوازند.

درباره نویسندگان

امین ساجدی

در اولین تجربه کاری با «پک‌فود» وارد فضای استارتاپ‌ها شد و زمانی که هنوز در تهران سرویس‌های تحویل غذا همه گیر نشده بود بازار اهواز را گرفتند. بعد از تجربه اولین نقش مدیریت محصول در شرکت یارا استارتاپ خودش را به نام ادلیفت راه اندازی کرد. اینجا همان جایی بود که بخش زیادی از تجربه‌هایش برای مدیریت منابع انسانی استارتاپ‌ها شکل گرفت. ادلیفت پس از تست محصول، موفق به جذب سرمایه شد و رشد سریع نیروی انسانی را تجربه کرد که حاصلش یافتن چم و خم منابع انسانی استارتاپ بود.

 

امیرحسین حسینی پژوه

پس از سه سال کار تیمی و یک سال مدیریت تیم چهار نفره در یک سایت خبری-تحلیلی، استارتاپ می‌بریم را راه اندازی کرد. انجام صد مصاحبه طی یک سال و آزمایش استراتژی‌های مختلف برای جذب نیرو با حداقل حقوق چالش‌هایی را به وجود آورد که حاصل تجربیات مختلف در زمینه جذب و نگهداشت نیروهای کم هزینه برای استارتاپ‌ها بود. بعد از آن مجددا تجربیات دیگری برای تیم سازی و راه اندازی استارتاپ به دست آورد که او را در تکمیل این کتاب یاری کرد.


  •  x 
  •  x 
خرید